Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wordpress/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/modules/aioseop_opengraph.php on line 822
O firmie | Biuro Ochrony Black Angel Kalisz, Ostrów, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń, Gorzów, Ostrzeszów, Ochrona, Konwoje, Monitoring Obiektów, Systemy Alarmowe, GPS, Szkolenia, Bezpieczeństwo, Ochrona Imprez Masowych, Usługi Detektywistyczne,

O firmie

Black Angel Group świadczy usługi ochrony osób i mienia oraz konsultingu na terenie całej Polski oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej. Nasza firma w swojej działalności wprowadza najnowsze rozwiązania technologiczne i proceduralne, które pozwalają jej realizować usługi niewykonalne dla innych firm w dowolnym zakątku Europy, a nawet świata. Znalazło to już uznanie u wielu klientów korporacyjnych dla których głównymi i jedynym wyznacznikiem przy doborze firmy ochrony jest jakość i profesjonalizm usługi. Szeroki zakres działalności Black Angel Group pozwala uzyskać jej klientom wielomilionowe oszczędności w odróżnieniu do dotychczasowych tradycyjnych form ochrony co w dobie ogólnego kryzysu gospodarczego ma niebagatelne znaczenie.

Historia firmy

The Martial Arts 1993 Group została założona w 1993 r. przez Piotra Modrzyńskiego. W swojej działalności firma postawiła główny nacisk na jakość usług oraz wprowadzanie najnowocześniejszych technologii i procedur bezpieczeństwa, co pozwoliło jej dynamicznie wkroczyć również na rynki zagraniczne. W 2003 roku uzyskała koncesję MSWiA na wykonywanie usług w zakresie ochrony osób i mienia, jednocześnie tworząc w swych strukturach Biuro Ochrony Black Angel International V.I.P. Security – specjalizujące się w ochronie elektronicznej i osobistej oraz nadzorze wizyjnym. Od samego początku swojego istnienia firma była prekursorem w Polsce w realizacji specjalistycznych szkoleń poszczególnych służb mundurowych oraz wprowadzania najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie ochrony osób imienia. Zainicjowała powołanie wielu krajowych i zagranicznych organizacji o charakterze szkoleniowym takich jak Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych.

O jakości usług firmy może świadczyć długa lista krajowych i zagranicznych klientów (ponad 800 firm i instytucji krajowych i zagranicznych – ponad 12.000 osób). Firma realizuje szkolenia, audyty bezpieczeństwa oraz specjalistycznych usługi ochronny dla sektora biznesowego w kraju oraz w wielu państwach europejskich.

W chwili obecnej kadrę firmy stanowi wyselekcjonowana elita pracowników ochrony, wykładowców i tłumaczy, pracowników cywilnych i instruktorów wszystkich rodzajów służb mundurowych w kraju oraz Izraela, Łotwy, Litwy, Czech, Węgier i Włoch o najwyższych kwalifikacjach – odpowiedzialnych za specjalistyczne ochronę, audyty i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa.

*Ze względu na charakter ich pracy nie można podać szczegółowych informacji o nich.

Naszym nadrzędnym celem jest doskonalenie jakości świadczonych usług ochrony osób i mienia, reagowanie z wyprzedzeniem na potrzeby naszych klientów, poprzez wprowadzanie najnowszych technologii w połączeniu z właściwym doborem pracowników realizujących poszczególne zadania.  Markę i pozycję naszej firmy tworzą wszyscy pracownicy. Jest to klucz do sukcesu Black Angel Group. Wysokiej klasy kadra specjalistów oraz stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe zespół pracowników daje gwarancję osiągnięcia realizowanych przedsięwzięć. Przed każdym pracownikiem stawiamy wysokie wymagania. Aby to osiągnąć dajemy im możliwość samodoskonalenia oraz rozwoju zawodowego. Staranna selekcja podczas doboru nowych pracowników, sprawia, iż do grona zawodowców nie dołączy osoba przypadkowa. Proponowane przez nas nowoczesne rozwiązania w świadczonych usługach powodują dynamiczny rozwój naszej firmy, co przekłada się także na systematyczny wzrost zatrudnienia. Posiadamy odziały oraz przedstawicielstwa w wielu miastach.

O jakości naszej pracy świadczy fakt iż zajęliśmy 4 miejsce w ogólnopolskim rankingu Portalu Ochrona Imprez Masowych jako firma warta polecenia specjalizująca się w zabezpieczaniu imprez masowych oraz w ogólnopolskim rankingu Portalu Ochrony jako firma w branży ochrony osób i mienia warta polecenia.